Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Grafik

Ogłoszenie nieaktualne
Nazwa firmy: Merkury Market
Branża: Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
Region: podkarpackie
Miasto: Krosno (PK)
Data publikacji: 20-05-2022

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa.

Połącz swój rozwój zawodowy z sukcesem naszej firmy. Dołącz do nas jako:

GRAFIK
(miejsce pracy Krosno ul. Bieszczadzka 31)

Zakres obowiązków:

    przygotowanie materiałów graficznych na potrzeby aktualnych kampanii marketingowych
    współpraca przy tworzeniu konceptów kampanii produktowych
    projektowanie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku marki na stronach internetowy

Od kandydatów oczekujemy:

    doświadczenie w zakresie tworzenia grafiki
    dobra znajomość programów: Photoshop, Corel DRAW,
    umiejętność samodzielnego przygotowania materiałów na potrzeby realizowanych projektów,
    poczucie estetyki w zakresie projektowanych reklam foto.

Oferujemy:

    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
    Zatrudnienie na cały etat w centrali firmy w Krośnie
    Możliwość rozwoju zawodowego i pracy nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami marketingowymi.

Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV na adres: kariera@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji -na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia, 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem 7)podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Biuro Karier Wyższej Szkoły Prawa i Administracji jest wpisane do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 2130